بار و بندیلتو بردار و برو!

همیشه توی فیلمای خارجی، وقتی یه نفر از محل کارش اخراج می شه یا استعفا می ده، یه جعبه کارتنی می گیره دستش و همه وسایلش رو می ریزه توش. همیشه هم یه گلدون یا چیزای فانتزی  جزو وسایلش هست!

از شنبه هفته دیگه دوره آموزشی بدو استخدام من در سازمان جدید شروع می شه و این یعنی منفک شدن من از سازمان فعلیم  خیلی نزدیکه. شاید این چهارشنبه آخرین روز کاری من باشه. شاید از شنبه هر روز برامون کلاس بذارن و بعدشم بلافاصله شروع به کار بزن (شاید هم اینجوری نباشه).

به هر حال من از الان به شدت مشغول جمع و جور کردن وسایلم هستم. البته به جعبه کارتونی نیاز ندارم. فقط دارم تند و تند فایلهای شخصیم رو از کامپیوتر پاک می کنم چون معلوم نیست این سیستم بعد از من به کی برسه.

فردا باید به رئیسم حقیقت رو بگم! یعنی واکنشش چی می تونه باشه؟!

/ 4 نظر / 4 بازدید
ساسا

[هورا] [هورا] [هورا] [هورا] [هورا] چقدر بابت این پیشرفت خوشحالم. انگاری خودم رو تصور میکنم که دارم حال شرکت رو جا میارم که هیچ وقت حاضر نشد توانمندی هامو جدی بگیره و همیشه انگ قرارداد کار معین رو پیشونیم بود. [رویا] خداکنه منم یه روز بتونم بخاطر یه شرایط بهتر از شرکت خداحافظی کنم.

ساسا

سرت رو بیگیر بالا، سینه جلو، با احترام و در حالی که به این پیشرفتت افتخار میکنی برو و بهش بگو که سالهای خوبی رو اینجا گذروندی، تجربه های خوبی کسب کردی، امیدواری مفید بوده باشی ولی جون یه جا حاضره با شرایط بهتری از خدمات استفاده کنه باید بری.

ساسا

درمورد حقوق پرسیده بودی. گویا با لیسانس 700 وخورده ای و با ارشد 800 و خورده ایست. ولی خوب این پایه است و دریافتی بیشتر از ایناست.

بانوی فروردین

پست قبلیت رو چند بار خوندم و انگار توسط موجودی از سیاره دیگه نوشته شده... می دونم هنوز یک سری آدمها هستن که مثل تو و همسرت باهم آشنا می شن ولی من انگار یکی هستم بین اون دنیای تو و یه دنیای دیگه که خیلی فرق داره و خیلی کثیفه...چیزی به اسم شرم و حیا و دوست داشتن توش معنا نداره...اگه به قوانین اون دنیا تن در ندی همین چیزی می شه که بارها و بارها داره برای من اتفاق می افته.بعضی وقتا خیلی ناامید می شم.