بر من چه گذشت؟

از آخرین مطلبی که نوشتم بیش از یک ماه می گذره و دلیل این تاخیر، چیزی نبود جز در دسترس نبودن سیستم در محل کار و کمبود وقت در محل زندگی!

و اما سرفصل های اتفاقات این مدت:

1. شرکت جدید خوبه، فقط بنا به دلایل مجهولی کامپیوتر های ما رو خریداری نمی کنه! یعنی چی آخه؟

2. بالاخره توی این ماه رفتم به شرکت قبلی برای انجام سایر امور تسویه حساب. کلا دو روز و نیم به صورت تمام وقت توی شرکت پر پر زدم تا کارهای تسویه حساب تموم شد. در جریان مراحل کار، کم مونده بود با یه آقای بداخلاق و بی ادبی دعوام بشه که بعدا فهمیدم یکی از مدیران گردن کلفت بخش مالی هست که یه جورایی همه ازش حساب می برن. بعدا که فهمیدم اون آقا همون مدیر بددهن مشهوره، توی دلم کلی کیف کردم که بدون هیچ ترس و واهمه ای حرفم رو بهش زدم و حالش رو گرفتم!! البته اگه هنوز اونجا شاغل بودم و کارم گیرش بود عمراً جرات نمی کردم باهاش اونطوری حرف بزنم!

3. یک روز صبح همین که اومدم شرکت، رفتم دستشویی تا مقنعه ام رو صاف و مرتب کنم که یهو دیدم یه لنگه از گوشواره ام نیست. این گوشواره و چندتا طلای دیگه رو با اولین حقوق های شرکت قبلی گرفته بودم و از این جهت برام خیلی عزیز بودن. خیلی ناراحت شدم. دو سه بار شرکت رو گشتم، حتی توی خیابون رو، به همه نگهبان ها و نظافتچی ها سپردم، از ایستگاههای مترویی که رد شده بودم پرس و جو کردم، خونه رو زیر و رو کردم اما نبوووود که نبووووود. خیلی ناراحت بودم هر وقت یاد ضایعه وارده میفتادم گوله گوله اشک می ریختم! احمدرضا می گفت فراموشش کن، یه جفت دیگه می خریم. اما من اصلا نمی تونستم بپذیرم که مالی که با پول حلال و زحمتکشی خریداری شده اینجوری مفت از دستم بره! از خدا خواستم که این لنگه گوشواره رو یه جوری به من برگردونه تا اینکه غروب اولین روز ماه رمضون به طرز عجیبی گوشواره رو از زیر مبل خونه مون پیدا کردم! خیلی خوشحال شدم و خدا رو شکر کردم.

4. 5 هفته است که می رم کلاس پیانو و خیلی خوشحالم. کلا پیانو رو دوست دارم اما تمرین کردن با اون ارگ کوچیک از سرعت پیشرفتم کم می کنه. دلم می خواد پیانو بخرم. اتفاقا پولم به یکی از مدلهای اقتصادی یاماها می رسه اما ته دلم شک دارم. به خودم می گم نکنه این هزینه رو انجام بدم و آخرش هم به دلیل کمبود وقت نتونم تمرین کنم و رها کنم و پیانو بشه برام آیینه دق! دیروز به احمدرضا می گفتم که وقتی آدم مجرده جسارت پول خرج کردنش بیشتره.

/ 0 نظر / 20 بازدید