یو یو

پنج شنبه هفته پیش، فیلم و عکسهای عروسی رو گرفتیم و تا الان بارها بهشون نگاه کردیم، خاطراتمون زنده شد و با دیدن بعضی  صحنه ها از ته دل خندیدیم!

واقعا چقدر خوبه فیلم و عکس عروسی. مهمترین لحظات زندگی ثبت می شه و هر بار نگاهشون می کنی خاطرات اون روز زنده می شه.

امروز آلبوم جیبی ام رو آوردم سرکار تا به همکارا  نشون بدم. از بس این چند روز فیلم و عکس دیدم و به بقیه نشون دادم، دوباره حس عروس بودن بهم دست داده! زمانی که مجرد بودم، وقتی از همکارا میومدن آلبوم عروسی رو نشون بقیه می دادن، با خودم فکر می کردم که این کار خیلی درست نیست. اما الان می بینم که همین نشون دادن عکس به دیگران می تونه به آدم انرژی مثبت بده.

یه هفته ای هست که کلاسهای آموزشی بدو استخدام شروع شده. دوره ها، برخلاف عناوینشون که خسته کننده به نظر می رسن، جذابن. اساتید خوبی دعوت شدن که حرفهاشون مفیده. این روزها مثل یویو بین خونه، کلاس و اداره در حال نوسان هستم. از صبح تا ظهر سر کلاس، از ظهر تا غروب (با اضافه کاری) اداره و بعدشم خسته و کوفته به خونه می رسم. این چند روزه هم که بارش برف و کولاک حسابی رفت و آمد منو سخت کرده بود. اونم من، که معتقدم زمستون و برف فقط از پشت شیشه پنجره قشنگه! به هر حال، خدا رو شکر که دوباره خورشید در آسمان درخشید و برفها آب شدند.

/ 0 نظر / 55 بازدید