انتظاااااااار

1. این هفته ماه رمضان تموم می شه و روال کار و زندگی به حالت عادی برمی گرده. با وجود اینکه ساعت کاریمون به پنج ساعت و نیم در روز تقلیل پیدا کرده اما از بس بی حال هستم اصلا از این کاهش لذت نمی برم!

2. هنوز به شدت منتظر هستم که جواب نهایی اون آزمونهای استخدامی رو بگیرم. که البته ازشون خبری نیست و احتمالا دلیلش ماه رمضون هست که همه کارها توی ادارات دولتی به کندترین شکل ممکن انجام می شه. دوست دارم زودتر تکلیفم معلوم بشه. انتظاااااااار واقعا سخت ترین کار برای من عجول هستش... همیشه وقتی که دعا می کنم از خدا می خوام که اون آزمونی که خودم دوست دارم رو قبول بشم. دیروز فکر می کردم که بهتره این امر رو به خدا واگذار کنم تا هرچی به صلاحم هست رو برام پیش بیاره. چون ممکنه صلاح من در چیزی باشه که الان حتی به ذهنم هم خطور نمی کنه.

3. این روزا خیلی به گذشته ها فکر می کنم... به دهه سوم زندگی که تا چند ماه دیگه تموم میشه و وارد سی سالگی می شم. به جنگ هایی که بردم و به جنگ هایی که باختم. به تصمیماتی که درست یا غلط بودنش رو زمان برام مشخص کرد. به خاطرات فوق العاده ام و به دوستای خوبم. بعضی وقتها کارایی می کردم که الان اگر بهم بگن انجام بده می گم برو بابا، کی حال داره. اما اون موقع یه چیزی به اسم شور جوونی به منطق و حسابگری غلبه می کرد و واسه همین هم بود اینقدر بهم خوش می گذشت و به قول معروف دل خجسته ای داشتم! از طرفی خیلی هم غد بودم و حرف، حرف خودم بود و به راهنمایی ها خیلی گوش نمی دادم!

یکی دو ماه دیگه این وبلاگ ده ساله می شه و من واقعا خوشحالم که بعضی از وقایع این ده سال رو توی این وبلاگ ثبت کردم و می تونم با خوندنش لذت ببرم و یاد روزایی بیفتم که شور جوونی زورش به منطق می چربید. البته خاطرات تلخ هم زیاد داشتم. مخصوصا توی مسیر تحصیلی و شغلی که خیلی گیج زدم و انتخابای غلطی کردم و  اون قدر که دلم می خواست پیشرفت نکردم. یه دلیلش هم این بود که از راهنمایی های خاله ام که مهندس موفقیه در هیچ مرحله ای استفاده نکردم! (واقعا چرا اینقدر دوز نصیحت پذیری من پایینه؟!) بگذریم.... چون می خوام توی سالروز تاسیس این وبلاگ راجع بهش بیشتر بنویسم!

4. حالا که ماه رمضون داره تموم می شه باید با شدت بسیار زیاد بیفتم دنبال جفت و جور کردن کارای عروسی. اینجوری کمتر فکرم مشغول نتیجه آزمونها می شه و توی این فرصت هم بالاخره اون سازمانها روند لاکپشتی کارشون رو طی می کنن و نتیجه اعلام میشه. توکل به خدا.

/ 0 نظر / 56 بازدید