دغدغه های تمام نشدنی

1. الان چند وقته که توی دفتر کار خاصی ندارم و به شدت احساس بی حاصلی می کنم. فکر می کنم که دیگه نه من به درد این دفتر می خورم و نه این دفتر به درد من و موقع مناسبی برای منفک شدن هستش. از وقتی که به همت نیروی گزینشی که از یکی از سازمانها اومده بود اداره مون تا از رئیسم بپرسه اخلاق و رفتار من چه جوریه (!) و لو رفتم که رفتنی هستم، رئیسمون هم باهام سر سنگین شده. خلاصه اینکه انگیزه های شغلی ام تو این دفتر به زیر زمین تنزل پیدا کرده.

2. دیروز یه اتفاق خوب افتاد. بالاخره بعد از مدتها روزنامه گرفتن و رزومه پراکنی، از یه شرکت درست و حسابی با احمدرضا تماس گرفتند و دعوت به کارش کردن. خیلی خوشحالم که بالاخره با کمک هم تونستیم محل کارش رو عوض کنیم. امیدوارم که این تغییر نتایج مثبتی در زندگیمون داشته باشه.

3. نمی دونم آینده شغلی خودم چی می شه؟ واقعا هضم کردنش برام سخته که توی اون سازمانی که دوست داشتم توش کار کنم و اینهمه برای مصاحبه اش درس خونده بودم، نفر ذخیره شدم! به خودم می گم شاید مصلحتی در کاره ولی چه مصلحت دردناکی که تا یک قدمی می ری و بهش نمی رسی! در مورد اون یکی سازمان هم شک دارم که کار خیلی جالبی در انتظارم باشه و احساس می کنم خیلی زود به روزمرگی می رسه. همیشه از خدا می خواستم که اگر تونستم دلی رو شاد کنم و در بازشدن گرهی از کار کسی نقش داشتم، توی این قضیه هم دل من رو شاد کنه. اما فعلا که خبری از شادکامی نیست! شاید هم من خیلی ناشکر هستم!

4. وقتی نیروی گزینشی اومد دفتر برای تحقیقات، از من پرسید که با چادر رفتم مصاحبه یا نه. من هم گفتم نه، چون چادری نیستم. اما با حجاب کامل رفتم چون همیشه با حجاب هستم. به من گفت که خیلی اشتباه کردم و اگر بازهم اون طرفا رفتم حتما چادر سرم کنم. نمی دونم چه اصراری وجود داره که مردم رو به سمت ریاکاری سوق بدیم. انگار جامعه ما افراد ریاکار رو بهتر و بیشتر می پسنده. اینجوری ارزش اونایی که واقعا چادر رو دوست دارن و چادری هستن هم توی جامعه پایین میاد.

5. تا عروسی فقط دو ماه وقت دارم و خیلی کارها رو نکردم. باید دغدغه های فکری مربوط به این مصاحبه ها رو رها کنم و بچسبم به برنامه ریزی برای عروسی و کارهای مربوط بهش. حالا که کار احمدرضا اومده تهران و پنج شنبه ها هم تعطیله می تونیم به کلللللللی از کارامون برسیم. خدایا شکرت.

6. افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

 

/ 0 نظر / 19 بازدید